Značka Renesans

Naše firma je partnerem a výhradním dovozcem značky Renesans pro Českou Republiku. Jelikož zastává tato značka poměrně velkou část našeho sortimentu a nabízíme její zboží i velkoobchodně, v krátkosti zde shrneme pár informací o ní jako takové. Více o velkoobchodní spolupráci naleznete zde.

Značka vznikla koncem 90. let minulého století, nejprve jako distributor a prodejce známé italské značky Ferrario. Výroba a zázemí firmy je od počátku v Polsku, kde Renesans patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější značky vůbec. Jak již to bývá, začátky byly velice těžké, v dnešní době se již ale dostává čím dál více do povědomí a své produkty prodává ve více než 10 zemích světa.

Firma se od začátku zabývá hlavně výrobou špičkových barev a široké škály doplňkových médií, avšak její sortiment zahrnuje prakticky celou sféru výtvarných potřeb. Ačkoliv je v současné době firma již poměrně velká, tak je stále vše pod dohledem a taktovkou majitelů a jejich týmu, kteří se o kvalitu všech produktů pečlivě starají. Na kvalitě obecně si značka Renesans zakládá, takže využívá nejlepší dostupné pigmenty a materiály z celého světa. I přesto jsou produkty cenově velice příznivé a mnohdy na českém trhu v poměru cena/kvalita naprosto ojedinělé.

Hlavní sortiment Renesans zahrnuje tyto kategorie produktů:

  • velice široká nabídka laků, olejů, medií a nejrůznějších doplňkových i speciálních přípravků pro výtvarníky, některé z nich jsou na českém trhu jinde nedostupné
  • kvalitní akrylové, olejové, temperové, akvarelové barvy, handmade pastely a křídy
  • produkty na pozlacování - mnohé z nich v ČR jinde nedostupné
  • kvalitní štětce pro všechny výtvarné techniky
  • produkty na dekupáž, restaurování, barvy na grafiku
  • hobby barvy na nejrůznější materiály
  • novinky v sortimentu barev - křídové barvy Chalk paint Ambiente a extra pružné akrylové barvy Flow na bázi vinylu

Sortiment se neustále vyvíjí, rozšiřuje a reaguje na poptávku trhu. 

 

Artikon + Výtvarné potřeby Novák 2009-2020 info@artikon.cz Sunlight systems - tvorba e-shopů