Omezení otevírací doby Zavrit

Reklamace a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy prostřednictvím prostředků komunikace na dálku má kupující právo odstoupit od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží, kdy v této lhůtě musí kupující doručit prodávajícímu úkon, se kterým současná platná právní úprava spojuje projev vůle směřující k odstoupení od smlouvy. Kupující může toto své právo na odstoupení od smlouvy realizovat tím, že buď doručí zboží osobně na prodejnu prodávajícího spolu s projevem vůle od smlouvy odstoupit, nebo na vlastní náklady zašle zboží prodávajícímu na jeho adresu prostřednictvím některého z přepravců spolu s písemným projevem vůle od smlouvy odstoupit. Při odstoupení od kupní smlouvy kupujícím spotřebitelem ve lhůtě 14 dnů ve smyslu § 53 odst. 7 obch. z. má kupující právo odstoupit bez jakékoliv sankce, tím není dotčen nárok prodávajícího na úhradu nákladů spojených s vrácením zboží.


Zboží musí být při využití práva na odstoupení od smlouvy vráceno nepoškozeno, pokud možno v původním obalu bez známek užívání včetně veškerého příslušenství, záručních listů a návodů. Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží, vám peníze za zboží budou zaslány převodem na váš účet, a to nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy. Kupující nemá nárok na náhradu nákladů, které uhradil prodávajícímu v souvislosti s dodáním zboží přepravcem zpět.

 

Vrácení peněz lze uplatnit, pokud jsou dodrženy tyto podmínky:

  • Právo na vrácení peněz platí do 14 dnů od doručení zboží
  • Zboží nesmí být poškozené
  • Zboží musí být zabalené v původním obalu

 

Reklamaci zboží lze uplatnit, pokud jsou dodrženy tyto podmínky:

  • Doba záruky zboží je v závislosti na typu produktů, většinou však 2 roky
  • Reklamace je uznána pokud Vám zboží dorazilo požkozené či neodpovídá jeho popisu a zobrazení na webu
  • Zboží musí být vrácené kompletně, reklamace může být ve formě výměny zboží či vrácení peněz

 

V případě splnění těchto podmínek nás ohledně vrácení či reklamaci zboží kontaktujte pomocí e-mailu. Ohledně odeslání zboží zpět Vám dáme instrukce v závislosti na situaci.

Artikon 2009-2020 - info@artikon.cz Sunlight systems - tvorba e-shopů